Take a fresh look at your lifestyle.

Žižkov jako synonymum pro moderní bydlení

Sen o vlastním bydlení provází snad každého člověka v produktivním věku. Není sebemenší pochybnosti o tom, že jde o zásadní životní investici, kterou je potřeba dobře promyslet a důkladně naplánovat. Aby se dílo zdařilo, je nutné zvážit peněžní možnosti a vybrat správný způsob financování.

Čím dříve, tím lépe

Málokdo se obejde bez hypotečního úvěru. S tím se sen záhy promění do reality. Vlastnictví privátního bydlení už nic nestojí v cestě. Byty Praha 3 jsou prototypem moderního bydlení za solidní ceny, které navíc umožní výhodnější hypoteční splátkový kalendář pro své budoucí vlastníky. V době, kdy se pravidla pro získání hypotéky velmi zpřísňují, jde o lukrativní nabídku, která se neodmítá.

Byty na Praze 3

Starý dobrý Žižkov

Bydlení v Praze na Žižkově je dobrou volbou pro všechny, kteří mají rádi ruch velkoměsta a přitom blízko k přírodě. Lokalita Vackov, kde se nachází pět architektonicky asymetrických objektů, které vzájemně tvoří jeden komplex, se řadí k lepším adresám ve městě. Okolí bytových domů navíc čekají velké změny. Vackov je průsečík obchodní a rezidenční zóny, v rámci revitalizace blízkého nákladového nádraží se zde rodí zcela nové, moderní městské centrum.

Buďte sami sobě architektem

Rezidenční bydlení nabízí různorodou koncepci bytů. Vybírat lze z 347 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 5+kk. Přímo na webovém rozhraní je možné zhlédnout detailní plánek bytů i jejich plánků. To se velmi hodí při volbě světových stran umístění balkonů i oken, nevyjímaje úvahu o funkčních dispozicích u potenciálních sousedů. Mít ložnici vedle sousedovy koupelny nebo kuchyně by asi nebylo zcela optimální.

Naplánování bytu

Pražská avenue

Byty na Vackově představují funkční rezidenci, která dává šmrnc a styl bydlení 21. století. Byty o velikosti 45-250 metrů čtverečních mají vždy k dispozici balkon, lodžii nebo vlastní předzahrádku. Projekt citlivě pracuje v asymetrii až s dvanáctipodlažními budovami, které se vzájemně doplňují a prolínají tak, aby zaručily maximum světla a soukromí všem svým současným i budoucím obyvatelům.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.