Take a fresh look at your lifestyle.

Stylová kuchyně zařízená ve venkovském stylu

Moderní čisté linie, nerezové a skleněné plochy vám nic neříkají? Působí na vás neosobně? Pak jste jistě vyznavačem rustikálních kuchyní evokujících útulnou atmosféru.

Klasika nesoucí se v duchu tradic

Rustikální kuchyně v sobě nese tradici dob minulých, vzbuzuje v nás pocity spokojenosti a pohody, vyzařuje z ní teplo. Tento starobylý typ kuchyňské linky je univerzální nestárnoucí klasikou, která dokáže vytvořit to pravé kouzlo domova.

Rustikální kuchyňská linka

Aby kuchyň dobře zapadla

Jak bylo popsáno výše, rustikální kuchyně je výrazným stylovým prvkem domácnosti. Ve stejném duchu byste měli mít laděný celý interiér domova. Velmi dobře si rozumí se stylem francouzského Provence.

Důraz je kladen na účelnost

Ačkoliv rustikální kuchyň nabývá starobylého dojmu, nechybí ji ergonomické a funkční prvky. Nenápadně a velmi citlivě jsou v ní zakomponovány moderní doplňky a spotřebiče, jež mohou též přebírat design lahodící kuchyni.

Materiál a zpracování

Kuchyň v rustikálním stylu je vyrobena z masivu či lamina, které je dokonalou nápodobou dřeva. Kombinace typických zdobných prvků s precizním zpracováním je zárukou kvality. Vybírat můžete buď z ucelených sestav, nebo si navrhnete kuchyň dle vlastních požadavků.

Kde hledat inspiraci?

Návrhem, výrobou a realizací rustikálních kuchyní se zabývá firma Gabon, na jejíž stránkách naleznete stovky kuchyňských linek ve fotogalerii. To je to pravé místo pro vaši inspiraci. Oblíbené návrhy kuchyní si můžete naživo prohlédnout ve studiu firmy. Jak jednotlivé kuchyňské komponenty správně nakonfigurovat vám poradí odborný personál.

Nechte to na odbornících

Kuchyňské studio též nabízí službu Návrh zdarma u Vás doma. Pověřený pracovník přijede až k vám domů, změří prostory a navrhne ideální řešení pro vaši novou kuchyň. Bude sestavena tak, aby vám co nejlépe vyhovovala a sloužila dlouhá léta.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.