Take a fresh look at your lifestyle.

Stínící sítě vám konečně dopřejí vytoužené soukromí

Pokud máte zahradu obehnanou pouze pletivem, především v letním období vám asi vadí nedostatek soukromí. Z každé strany zvědaví sousedé, kteří vás sledují při koupání se v bazénu, grilování či relaxování. Jestliže vám však momentální situace nedovoluje investovat do jiného způsobu oplocení, nevadí, stačí pořídit stínící síť, která vám zajistí maximální soukromí.

Současná nabídka je vskutku rozmanitá. Stínící sítě disponují různými procenty stínivosti, přičemž některé mají až 90 %. Počítejte však s tím, že čím je procento vyšší, tím je stínící síť i dražší, neboť vyžaduje při výrobě mnohem více materiálu. Uplatnění takové sítě je však široké. Perfektně se hodí nejen na zahrady, ale také na sportovní hřiště, lešení a podobně.

Stínící sítě z kvalitního materiálu

Síťovina se pyšní vysokou pevností, barevnou stálostí a dokonalou odolností vůči UV záření. Ideální je zelené provedení, které dokáže přirozeně zapadnout do okolí. Instalace je navíc jednoduchá, nepotřebujete k ní odbornou firmu, o všechno se postaráte sami. V nabídce jsou různé výšky, ovšem nejžádanější jsou 1,5 metru a 2 metry.

Stínící sítě

Stínící sítě a jejich uplatnění

Tkanina se dá využít v jakékoliv oblasti. Jak jsme už zmínili, nejčastěji se používá na plotové systémy, nicméně klidně s ní můžete zastínit terasu, pergolu, zahradní přístřešek, skleník a pařeniště. Ochrání vás před slunečními paprsky.

Jestliže hledáte výrobce plachet, jenž vám dokáže vyrobit produkty na míru, obraťte se na firmu PLACHTY ŠTĚPÁNÍK. V jeho portfoliu služeb najdete výrobu na zakázku, ale i zboží skladem. V případě, že není pobočka firmy ve vaší blízkosti, můžete si nechat zaslat vzorky zdarma přímo domů. Co se sortimentu týče, nejedná se pouze o stínící sítě, ale i zakrývací plachty, vagónové plachty, autoplachty a podobně.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.