Take a fresh look at your lifestyle.

Správa krátkodobého pronájmu v Praze: Vaše příležitost vydělat až o 50 % více!

Praha je Mekkou turismu a strmě roste poptávka po krátkodobém pronájmu. Majitelé bytů jsou si zvýšeného zájmu ze strany zahraničních i českých turistů vědomi a směle konkurují zavedeným hotelům a penzionům. Pokud máte nemovitost vhodnou k pronájmu, můžete si měsíčně přivydělat zajímavou částku. Cena ve výši kolem dvou tisíc korun za nocleh ve stylovém pražském apartmánu není nijak výjimečná. Ale jak začít a na co si dát pozor?

Pronajímatel tvrdý chleba má

Krátkodobý pronájem nemovitosti je výdělečnější než klasický pronájem na delší časový úsek, ale na druhou stranu je pro pronajímatele podstatně pracnější. Ve zkratce: budete se starat o propagaci nemovitosti na Airbnb a podobných serverech, komunikovat s hosty (často v cizím jazyce), starat se o údržbu a úklid… v praxi se toho najde ještě mnohem více.

Pronájem bytu

Pronajímat nemovitost tak, aby byl maximálně využit její potenciál, není snadné a už vůbec ne časově nenáročné. Naštěstí existuje způsob, jak využít potenciál této formy přivýdělku naplno. Na trhu působí firmy, které se specializují na správu krátkodobého pronájmu a nabízí komplexní služby od A do Z.

Co pro vás udělá Let Me Inn?

K renomovaným odborníkům, pro které je správa bytu v Praze každodenním chlebem, patří tým profesionálů ze společnosti Let Me Inn. Díky cenovým nástrojům pro maximalizaci výnosů z pronájmu svým klientům výrazně navyšují příjmy (o cca 20 – 50 %) a starají se o blaho hostů tak, aby předávali klíče s úsměvem na rtech.

Pronajímání

Let Me Inn využívá nejen Airbnb, ale také další platformy. Navíc denně optimalizuje ceny na základě poptávky, takže dokáže zvýšit vytíženost pronajímané nemovitosti. A aby byly služby kompletní, zajišťuje i profesionální úklid a údržbu.

Cena za správu krátkodobě pronajímaného bytu není vysoká. O nezávaznou kalkulaci můžete požádat třeba hned teď na letmeinn.cz.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.