Take a fresh look at your lifestyle.

Sektorový nábytek do každé domácnosti i místnosti

Základem každé domácnosti je nábytek. Jeho výběr většinou podřizujeme svému vkusu, ale také praktičnosti a pohodlí. Jinými slovy by měl dobře vypadat a stejně dobře bychom se v jeho obklopení měli cítit.

Sektorový nábytek je vhodný do každé místnosti. Do obýváku, dětského pokoje, ložnice i jídelny. Skládá se totiž z několika prvků, které je možné mezi sebou vzájemně kombinovat. Zákazník tak má jedinečnou možnost zvolit si kombinaci, jež mu bude po všech stránkách vyhovovat.

Sektorový nábytek

Navrhněte si obývák snů

Velké oblibě se těší především nábytek do obýváku. Tomu v současné době vládnou světlé barvy zasazené do vzdušného prostoru. Nemusíte se ovšem řídit trendy. Zařiďte si svůj obývák tak, aby jste se v něm cítili příjemně a dobře. Vy nakonec budete tím, kdo v něm stráví většinu volného času. Sektorový nábytek tak můžete mít moderní, ale třeba i rustikální. Z masivu, plastu i skla. Buďte svým vlastním designérem a navrhněte si svůj vlastní obývák snů.

Inspirujte se!

Jaký nábytek zvolit? Záleží na celkovém ladění vašeho interiéru i vašich preferencích. Velmi inspirativní je poslední kolekce sektorového nábytku, jež je k mání na e-shopu hmnabytek.cz. Na stránkách vám jsou k dispozici inspirativní fotografie profesionálně zařízených interiérů, z nichž můžete při zařizování své domácnosti vycházet.

Utratíte jen za nábytek, který potřebujete

Stačí rozkliknout obrázek, který vám padl do oka, a dostanete se na stránku s konkrétními produkty, z nichž je daná sestava složena. Objednat si můžete všechny, nebo některé z nich. V tom spočívá hlavní výhoda sektorového nábytku obecně. Prodejce vás nenutí pořizovat si kousky, u nichž nenajdete využití. Utratíte tedy jen za to, co potřebujete.

Jaký styl se vám líbí?

Co byste říkali třeba něžné kombinaci bílé, šedé a purpurové? Pak vaší volbou může být kolekce Alabaster, jejímž základem jsou elegantní bílé skříňky. Šedá výmalba v kombinaci se světlou podlahou s purporovým kusovým kobercem jim dává prostor maximálně vyniknout. Výsledkem je velmi lehký a vzdušný interiér, jenž odpovídá současným trendům. Zajímavá je ovšem i kolekce Blade 4 tvořená skříňkami černými. Ty zase velmi dobře vynikají v kombinaci se zelenou výmalbou, která dává vyniknout barvě i působivému dekoru.

Přes dvě stovky fotografií interiérů

Takovýchto neotřelých kombinací na e-shopu najdete neskutečných 214! Z nich máte jedinečnou příležitost při zařizování domácnosti vycházet. Uznáváme ale, že vybrat z nich jednu zřejmě bude pěkně tvrdý oříšek. Výběr však neuspěchejte. Jeden den si z nabídky vyberte deset favoritů a druhý den je zredukujte na polovinu. Svou volbu nechte nějakou dobu uležet a po pár dnech se k ní vraťte. Vězte, že na vítězném interiéru by se měli shodnout všichni členové vaší domácnosti. Jedině tak výsledkem bude interiér, ve kterém se všichni budou cítit jako doma. A o to jde předevěším, nebo ne?

1 Comment
  1. Magda says

    Inspirovat se většinou chodím na internet.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.