Take a fresh look at your lifestyle.

Použité kuchyně z Německa

Nároky na rodinný rozpočet bývají velké. Výměna staré kuchyňské linky za novou či pořízení si té první do nového bydlení ho obvykle slušně zatíží. Co dělat, když peníze na novou kuchyň nestačí? Existuje naštěstí možnost, jak přijít k velmi solidní kuchyni (klidně i včetně spotřebičů) a nenechat peněženku vykrvácet. Tou možností je koupě použité kuchyně z Německa.

Existují firmy, které se zabývají dovozem a prodejem použitých kuchyní z Německa. Jedná se o velmi kvalitní kuchyně, jejichž součástí bývají většinou i kvalitní spotřebiče. Nabízené kuchyně, přestože jsou použité, bývají velmi zachovalé a celkově ve velmi dobrém stavu. Společnosti, které se prodejem takových kuchyní zabývají, vysílají své zaměstnance přímo do německých domácností, kde jsou kuchyně opatrně rozebírány, pečlivě naskladňovány do vozidel a převáženy do České republiky.

Německou kvalitu si můžete dopřát i vy

Možná si říkáte, proč se německá rodina zbavuje kuchyně, která je zánovní, nepoškozená, moderní a ve velmi dobrém stavu. Důvodem bývá nejčastěji prodej bytu či domu nebo jejich rekonstrukce. A protože ekonomická situace rodin v Německu se od ekonomické situace většiny českých rodin výrazně liší, je pro Němce výhodnější vsadit na kuchyň zcela novou, než demontovat stávající a přizpůsobovat ji novým rozměrům a novému interiéru vůbec. Navíc je Německo vyhlášeno svými superkvalitními kuchyněmi, které jsou oblíbené nejen v celé Evropě, ale i jinde ve světě. Z toho vyplývá, že i ty, které byly určitou dobu používány, zůstávají při solidním zacházení stále jako nové.

Firmy, které se dovozem použitých kuchyní z Německa zabývají, je uskladňují ve svých skladech, kam si je můžete přijet prohlédnout a přesvědčit se na vlastní oči, že nabízené kuchyně jsou opravdu kvalitní a ve vynikající formě. I když je většinou možno vybrat si použitou německou kuchyň i prostřednictvím e-shopu, přece jen se vyplatí, prohlédnout si ji naživo a nekupovat zajíce v pytli. I když totiž hledáte kvalitu za rozumnou cenu, přece jen finance, které budete muset vynaložit, nejsou pro mnohé z vás zanedbatelné.

A jaké tedy vlastně použité německé kuchyně jsou?

Jedná se o zánovní použité sety v nejrůznějších provedeních a stylech. Často jsou v nabídce dřevěné rustikální a moderní kuchyně, které jsou vybavené sklokeramickými deskami, lednicemi, digestořemi, dřezy a vším, co je pro kvalitní kuchyň potřebné.

A protože kuchyně jsou dodávány po skříňkách, je pouze na vás, jaké rozestavení skříněk pro svůj interiér zvolíte vy. Vždy máte k dispozici fotografii pořízenou před demontáží kuchyně, abyste si udělali obrázek o tom, jak v původní sestavě vypadala.

Jak na montáž kuchyně

Vybranou a zakoupenou kuchyň vám prodávající firma většinou doveze až na místo určení a vy se můžete rozhodnout, zda si kuchyň smontujete a umístíte sami, nebo na dotyčné firmě necháte i samotnou montáž. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, můžete si ještě předtím nechat provést grafické zpracování kuchyně, které bude vycházet z dispozic kuchyňského prostoru a samozřejmě také z vašich přání.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.