Take a fresh look at your lifestyle.

Plachtové haly jsou zastřešení, které stihnete představit ještě před prvním sněhem

Tak je to zase tady. Zima se blíží, příští měsíc se možná dočkáme už i sněhu. Mnohým zemědělcům, ale i soukromým osobám takové počasí nahání strach. Nemají kam ukrýt všechnu úrodu či dřevo. Do zimy už žádný přístřešek postavit nestihnou. Nebo že by přece jenom ano?

Možnosti, jak sehnat rychlé zastřešení, existují. Jednou z těch nejjednodušších a cenově nejdostupnějších jsou plachtové haly. Nejde přitom o žádné dočasné řešení, tyto haly vydrží dlouhé desítky let.

Vyberete si halu a na místě vám ji jen složí

Mobilní skladovací haly vynikají rychlostí sestavení. Vy si zvolíte halu, na místo vám dovezou jednotlivé části a následně je sestaví. Nějakou dobu samozřejmě trvá, než se části vyrobí, ale obecně je možné mít skladovací halu během pár týdnů. Betonové základy ani stavební povolení nejsou třeba.

Záleží i na tom, jaké vybavení si vyberete dovnitř. Jelikož se plachtové haly využívají například i jako stáje nebo prostory pro konání nejrůznějších akcí, můžete si dovnitř nechat dát pódium, tribuny, stoly apod. Také vytápění či osvětlení.

Hala toho spoustu vydrží a je modifikovatelná

Plachtové haly si běžně poradí s deštěm, sněhem i silnějším větrem. Jedná se o plnohodnotné stavby. Konstrukce je stabilní a opláštění odolné, nejde o žádnou obyčejnou, ale o textilní plachtu. Pro zastřešení parkovišť či prodejních prostor se někdy používají i haly bez bočních stěn.

Plachtová hala

Obrovskou výhodou je, že se hala dá v průběhu času upravovat. Nyní si necháte postavit třeba halu o rozměrech 5 × 6 metrů, a když se vám bude nadále dařit, rozšíříte ji. Haly se staví z jednotlivých částí a ty se dají postupně přidávat.

Úplně nejrychlejší je pronájem haly

Jestli sháníte zastřešení skutečně velmi rychle, bude nejlepší si halu jen pronajmout. Pronájem hal nabízí firma Argoservis, když si vyberete z jejich nabídky, postaví vám ji během několika dnů a zcela bez starostí.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.