Take a fresh look at your lifestyle.

Odhalte nesporné výhody minibagrů

Výkopové práce se ve většině případů neobejdou bez lopaty, krumpáče a dalšího podobného náčiní. Jedná se o fyzicky velmi namáhavou činnost, která spolyká několik hodin práce. Vsadíte-li na minibagry, odvedou téměř celou práci za vás za zlomek času.

K čemu je využijete?

Minibagry naleznou své uplatnění nejen u stavebních firem, ale též u soukromých osob, neboť se stanou praktickými pomocníky na zahradě. Využijete je k úpravám terénu, přesunu a nakládce zeminy, úklidu sněhu, výkopu pařezu a keřů, kypření půdy a rytí záhonů, vrtání děr různými vrtáky. Dokáží vyhloubit výkop až do hloubky 2,3 m za pomoci hydraulicky výsuvného ramene. Potřebujete-li položit kabely, minibagr vám vyhloubí potřebný prostor šířky již od 15 cm. Ke specifickým stavebním úpravám vám výrobce vyrobí lžíce dle vašich požadavků. Zemní práce vykonává minibagr podkopovými lopatami o rozměru 20-40 cm, nebo je možné použít 60cm a 80cm svahovky. V neposlední řadě odvedou minibagry práci též v lese, kde pomohou například s nakládkou dřeva.

minibagr

Proč se rozhodnout pro minibagr?

Na tomto stavebním stroji vás zcela jistě zaujmou kompaktní rozměry a nízká hmotnost. Díky těmto vlastnostem nezničí povrch vašeho pozemku, jakým jsou tráva nebo dlažba. Minibagr se vejde téměř všude, tudíž nebudete mít potíže s jeho skladováním. Potřebujete-li ho převézt, vystačíte si s obyčejným přívěsným vozíkem za osobním automobilem. Výčet výhod minibagru uzavírají nízká spotřeba paliva, ekonomický provoz, nenáročná údržba, snadné a intuitivní ovládání.

Nakupujte u výrobce

Abyste byli s minibagrem spokojeni po všech stránkách, pořiďte si ho od ryze českého výrobce, jenž se produkci minibagrů dlouhodobě věnuje. Oproti levným a nekvalitním produktům z Číny se může pochlubit precizním zpracováním, které kompletně probíhá v ČR, a použitím kvalitních materiálů.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.