Take a fresh look at your lifestyle.

OBI Olomouc – široký sortiment zboží

OBI je obchodní řetězec, určený nejen pro všechny domácí kutily. Nabízí široký sortiment pro stavbu, zahradu či bydlení. Obchodní dům je přehledně uspořádány, takže zde vše pohodlně naleznete. Kromě samotných nákupů je dobré využít tyto obchodní domy také pro inspiraci. Pokud třeba vybíráte osvětlení do své domácnosti, můžete si ho zde pohodlně i prohlédnout bez nutnosti nákupu. Pak si ho můžete objednat třeba přes internet za výhodnější cenu.

OBI nabízí obdobný sortiment jako Baumax či Hornbach. Prodejny naleznete ve všech větších městech – například v Praze jich je hned několik. Pokud jste z Moravy, určitě doporučujeme navštívit OBI v Olomouci, které je umístěné ve výhodné lokalitě.

Jak nakupovat v OBI

OBI OlomoucV OBI můžete nakupovat několika způsoby. Buď přijdete přímo do obchodního domu, vyberete si zde požadované zboží a hned ho zakoupíte. Další možností je prohlédnout si produktový katalog, který se nachází online na internetu a zboží si zarezervovat a vyzvednou na prodejně.

OBI informuje o skladové dostupnosti, takže víte, za jak dlouho pro vás bude zboží připraveno k odběru. Také vidíte, zda se vůbec na vaší prodejně nějaké produkty nacházejí. Pak nemusíte objednávat, ale můžete přijít na prodejnu a zboží si zde najít sami.

Online katalog OBI umožňuje také porovnávání výrobků. To znamená, že pokud se vám líbí dvě rozdílné pohovky, tak můžete porovnat jejich materiály, rozměry, nosnost a další vlastnosti. Snáze tak vyberete ideální produkty pro vás. U každého výrobku jsou uvedeny podrobné informace a nechybí ani autentické fotografie.

Kde se nachází OBI v Olomouci

OBI má dnes pobočky v každém větším městě. V Olomouci naleznete prodejnu OBI na adrese Horní Lán 2. Během pracovního týdne (tedy od pondělí do pátku) ji můžete navštívit od 7:30 do 20:30 hodin. O víkendech je pro vás otevřena od 8:00 do 20:30. Je zde připraven široký sortiment pro stavbu, zahradu a volný čas, bydlení a vybírat můžete také z kategorií koupelny a kuchyně nebo technika, kde naleznete zboží od elektrického nářadí až po krbová kamna.

Pokud rádi vybíráte online, můžete si tuto prodejnu vybrat jako svou výchozí a pak se vám skladová dostupnost bude automaticky zobrazovat právě pro tento obchod.

Jakých služeb využít v OBI Olomouc

Kromě širokého sortimentu zboží OBI Olomouc nabízí svým zákazníkům i vybrané nadstandardní služby, na které v jiných obchodních domech třeba nenarazíte. Využít zde můžete například míchání barev, kdy si necháte namíchat a dodat barvu na míru svým představám. Může jít o barvu na fasádu nebo na stěnu v místnosti.

V olomouckém OBI dále zajišťují přířez dřeva, které vám zdarma upraví podle vašich představ. Pokud si zde chcete nechat například upravit kuchyňskou linku včetně výřezu pro dřez a dalších otvorů, tak můžete této služby využít. V OBI vám také ochotně zapůjčí přívěsný vozík, na který naložíte rozměrné zboží a pohodlně si ho pak odvezete až domů.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.