Take a fresh look at your lifestyle.

Nové malířské nátěry pod značkou PRO-DOMA

Malířské nátěry pro exteriérové i interiérové použití jsou nepostradatelnou součástí sortimentu každé prodejny stavebnin. Není proto překvapením, že se nově můžete setkat s nabídkou malířských nátěrů pod privátní značkou PRO-DOMA.

Zákazníci mohou vybírat mezi nátěry PRO-DOMA STANDARD a PRO-DOMA PREMIUM s obsahem BaSO4 pro extra zářivou barvu. Univerzální a snadné použití, velmi dobré vlastnosti a výborný poměr cena/výkon dělají z nátěrů PRO-DOMA první volbu mnoha zákazníků.

Malířský nátěr PRO-DOMA STANDARD

Nátěr PRO-DOMA označovaný jako STANDARD má vše, co se od malířského nátěru očekává a potřebuje: má velmi dobrou krycí schopnost, dobře se s ním pracuje a vykazuje odolnost proti mechanickým i jiným vlivům. Jedná se o vodou ředitelný malířský nátěr založený na akrylátové disperzi s přídavkem titanové běloby pro optimální barvu a dalších aditiv pro dosažení optimálních vlastností.

Nátěr

Použití nátěru STANDARD a vhodné podkladové materiály

Díky svému složení nátěr nepraská, neotírá se za sucha a má zvýšenou odolnost proti plísním a houbám. Použití nátěrů PRO-DOMA STANDARD je opravdu široké, jedná se o ideální nátěr pro obytné prostory stejně jako pro chodby, sklady, sklepy, garáže apod. Nátěr lze přitom nanášet prakticky na všechny podkladové materiály: omítky, sádrokarton, dřevo, dřevotříska i beton.

Spotřeba a doba zasychání nátěru PRO-DOMA STANDARD

Jak již bylo uvedeno, nátěr PRO-DOMA je ředitelný vodou, snadno se zpracovává i nanáší. Spotřeba nátěru se pohybuje mezi 130 a 180 g/m2, každý vytvořený nátěr pak zasychá 2ꟷ4 hodiny.

Malířský nátěr PRO-DOMA PREMIUM

Nátěr řady PRO-DOMA PREMIUM se vyznačuje zvýšenou bělostí způsobenou vyšším obsahem 94 % síranu barnatého. Nátěr si přitom zachovává i všechny další pozitivní vlastnosti jako je odolnost proti praskání a odlupování, otěru i napadení plísněmi, paropropustnost a univerzální použití. Nátěr na bázi akrylátové disperze PRO-DOMA PREMIUM dobře přilne ke všem běžným povrchům jako je dřevo, dřevotříska, sádrokarton, beton atd.

Použití nátěru PREMIUM a vhodné podkladové materiály

Použití nátěru PRO-DOMA PREMIUM je stejné jako u řady STANDARD, ředí se vodou a jeho zpracování je díky tomu velice jednoduché. Stejně tak je příjemná práce s ním a nanášení všemi způsoby – natíráním, válečkováním i stříkáním pomocí technologie Airless. Díky tomu, že jde o vodou ředitelný nátěr je snadné a rychlé i čištění všech použitých nástrojů.

Spotřeba a doba zasychání nátěru PRO-DOMA PREMIUM

Spotřeba a doba zasychání opět odpovídá nátěru STANDARD a činí 130 až 180 g/m2, resp. 2ꟷ4 hodiny. Nátěr lze použít všude tam, kde toužíte po zářivě bílém povrchu, v obytných prostorách stejně jako v prodejních nebo jinak užitných interiérech.

Proč jsou výrobky značky PRO-DOMA tak oblíbené?

Značka stavebního materiálu a příslušenství PRO-DOMA byla na trh uvedena v roce 2017. Mimo malířské nátěry nabízí široké spektrum vlastních produktů od stavební chemie, omítkových a maltových směsí, izolačních materiálů až po nejrůznější doplňky. Velkou výhodou je to, že získáte vysoce kvalitní výrobky za velmi přijatelné ceny.

Všechny produkty PRO-DOMA mohou zákazníci zakoupit v kterékoliv ze stejnojmenných prodejen. V případě nejasností neváhejte kontaktovat školené prodavače. Profesionalita, zkušenosti v oboru a konzultace jsou v prodejnách PRO-DOMA samozřejmostí.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.