Take a fresh look at your lifestyle.

Nechte čištění odpadu a kanalizace na odborníky

Neodtéká vám vana, umyvadlo, dřez, nebo se vám ucpala toaleta? Máte problém s kanalizací? Pozvěte si odborníky na čištění odpadu.

Za ucpaný odpad si nejčastěji můžeme sami

Občasný problém s odtokem vody z umyvadla nebo vany potká každého z nás. Ucpaný odpad je třeba akutně řešit. Situace se totiž dokáže rychle zhoršit a způsobit havarijní stav. Vana se nejčastěji ucpává vlasy. Mnohdy se v ní také holíme. Důležité je proto používat na odtok jednoduché sítko, které vlasy a chlupy zachytí. Avšak i používaná pěna do koupele nebo koupelové oleje umí potrubí zneprůchodnit. Ulpívají na vnitřní straně trubek a spolu s vlasy po čase vytvoří neprůchodný špunt.

Dřez se nejčastěji ucpává díky většímu odpadu z kuchyně. Ten do dřezu nepatří. Je nutné jej zachytávat sítkem na odtoku a dávat do odpadků. Rozhodně do dřezu nevylévejte použitý kuchyňský olej. Nejenže do kanalizace nepatří, ale usazuje se na trubkách.

Toalety umí ucpat i nevhodný toaletní papír. Některý je natolik houževnatý, že pokud jej použijete ve větším množství, toaleta jej není schopna spláchnout. V kombinaci s vodu šetřícími splachovači je to velice častý problém. Do odpadu nepaří hygienické vložky ani tampóny. Rozhodně ani žádné dětské pleny. To snad ale ví každý. Méně známé je, že do něj nelze vhazovat ani vlhčený toaletní papír či vlhčené kapesníky – ty na dětský zadeček, na ruce, ani ty na odstraňování make-upu. Ucpávají totiž odpad a dělají velký problém v kanalizaci i v čistírnách odpadních vod.

Ucpaný odpad

Když se hodí odborník přes čištění odpadů a kanalizace

Máte některý z výše uvedených problémů a neumíte si poradit bez odborné pomoci? Čištění odpadů Praha nabízí firma HERČÍK a KŘÍŽ. Specializuje se na malé i velké problémy soukromých osob i firem, a to zejména v Praze a ve Středočeském kraji.

Díky speciální kameře je možné velice rychle identifikovat, kde je s odpadem problém. Jelikož se může firma pochlubit až čtyřikrát výkonnější technikou než má její konkurence, dokáže vám s čištěním odpadů i kanalizace pomoci rychleji a rovněž levněji. Hledáte-li spolehlivé čištění kanalizace Praha za dobrou cenu, oslovte firmu HERČÍK a KŘÍŽ.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.