Take a fresh look at your lifestyle.

Lze pořídit moderní koupelnu levně? Když na to jdete chytře, určitě ano

Najít krásné, ale drahé obklady, dlažbu či sanitu není problém. Avšak na novou, moderní a hezkou koupelnu lze jít i chytře, a tedy levně.

Koupelna je jednou z nejmenších místností v bytě či v domě, a přesto znamená obvykle téměř největší investice. Drahé jsou koupelnové obklady, sanita, koupelnový nábytek i veškeré doplňky. O to více se vyplatí před zahájením rekonstrukce dobře hledat. Často najdete mnohem levnější řešení se stejným designovým efektem. Někdy i líbivějším a vizuálně modernějším. Jindy se zas vyplatí investovat do dražších obkladů, které udělají „parádu“ a nepřehánět to třeba s nákupem předraženého sprchového koutu. Jedna rada však platí pro všechny případy – nechte si nejlépe přímo u prodejce s výběrem poradit. Nejdražší jsou totiž nepovedené rekonstrukce, které se musí obratem, nebo po krátkém čase předělávat.

Hledáte zajímavé koupelnové obklady a dlažby? Nechte se překvapit sortimentem A-keramiky

E-shop A-keramika.cz nabízí moderní koupelnové obklady, které uspokojí ty, kdo hledají levné řešení, ale i náročné zákazníky nehledící na cenu, ale pouze na top design. V sortimentu najdete dnes tak oblíbené vintage vzory obkladů i dlažby napodobující přírodní dřevo nebo kámen. Pokud musíte hledět skutečně na cenu, máte možnost sáhnout i po outletové nabídce, díky které ušetříte nemalou část nákladů na rekonstrukci koupelny.

koupelnové obklady

Sprchové kouty i vanové zástěny – pro náročné i pro ty, kdo hledí na ekonomickou stránku rekonstrukce

Koupelna v našich obydlích nedostává příliš prostoru. Proto musíme obvykle volit mezi vanou a sprchovým koutem. A právě on bývá nejčastější volbou. Sprchový kout nemusí být ošklivou plastovou skořápkou. A-keramika nabízí série Aura 1, Classic 2, Hamar či Ocean za velice příjemné ceny. Kdo hledá sprchové kouty pro náročné, má možnost sáhnout po sériích Solva, Xtensa, Design nebo Enjoy. V nabídce najdete i vanové zástěny. Ty nabízí řešení ve chvíli, kdy si chcete dopřát jak koupání ve vaně, tak sprchování, avšak obojí se vám do koupelny nevejde. Vanová zástěna dokáže zabránit odstříkávání vody při sprchování.

Nezapomeňte ani na doplňky

Dokonalá koupelna potřebuje různé koupelnové doplňky. Nejde jen o držáky na kartáčky, či hezké háčky na ručníky. Důležité je správné osvětlení i radiátor. Koupelnové radiátory slouží nejen k větší tepelné pohodě při hygieně, ale i k sušení ručníků. Myslete na to při jejich výběru.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.