Take a fresh look at your lifestyle.

Kombinované sporáky – vítěz testu

Výběr vhodného sporáku je poměrně značným dilematem, hlavně pro ženy, které tento kuchyňský spotřebič využívají pravděpodobně nejvíce. Jedna polovina dává přednost vaření a pečení na elektrice, ta druhá se raději přiklání k plynu. Každému může vyhovovat zcela něco jiného.

Určitou alternativou však mohou být kombinované sporáky – vítěz testu. Zařízení, jež mají plynové plotýnky a elektrickou troubu. Spojení, s nímž lze získat výhody obojího, a to za velice příznivé ceny.

Klady plynového sporáku

Vyměňte starý sporák za nový kombinovaný sporák
Vyměňte starý sporák za nový kombinovaný sporák

Ve prospěch klasického plamene hovoří především rychlost použití, kdy můžete na plotýnce v podstatě ihned pracovat. Dosti příjemná a plynulá regulace plynu je oblíbená nejenom v domácnostech, ale také v profesionálních gastronomických provozovnách.

I to je jeden z hlavních předpokladů, proč volit kombinované sporáky – vítěz testu.

Co přináší elektrická trouba?

Opakem výše uvedeného je provedení trouby, jež je elektrické. Takové produkty mohou být vybaveny řadou příjemných funkcionalit. Ty slouží pro pečení za přispění nejrůznějších spirál nebo horkého vzduchu. Dopřávat si lze programu na grilování či toho energetického. Ten je doprovázen za doprovodu topného tělesa a ventilátoru.

Nyní však vyvstává otázka, jaké zvolit kombinované sporáky – vítěz testu může být totiž pouze jeden, respektive omezené množství výrobců.

Kvalitní kombinované sporáky

Hledáte-li dlouhodobě prověřenou preciznost zpracování a bohaté možnosti užití, volte tyto značky.

  • Beko
  • Mora
  • Siemens
  • Amica

Kombinovaný sporák – vítěz testu proto není jeden, nýbrž jich může být hned několik. Zajímají-li vás ještě pořizovací náklady za nový doplněk do kuchyně, připravte si zhruba 7 000 Kč až 9 000 Kč. Jedná se samozřejmě o samostatně stojící verzi, která nahradí prázdné místo mezi kuchyňským nábytkem. Vestavěné spotřebiče jsou dražší.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.