Take a fresh look at your lifestyle.

Jak vyřešit problém s malou kuchyní jednou provždy

Rekonstrukce malého bytu dokáže pořádně potrápit. Každý centimetr se počítá, a proto je potřeba vše důkladně přeměřit. Velmi problematickou místností bývá kuchyň. Sehnat kuchyňskou linku do malého bytu je mnohdy skoro nereálné. Pokud je navíc kuchyň atypická, máte docela problém. Naštěstí se dá dnes taková situace řešit kuchyňskou linkou zhotovenou na míru. Profesionálové si poradí s jakýmkoliv prostorem. Pojďte se podívat, jak můžete vyřešit potíže se stísněnými místnostmi.

Na co si dát pozor

Kuchyň je jednou z nedůležitějších místností v bytě. Skladují se zde potraviny, takže by měla disponovat prostorem pro potřebné spotřebiče. Protože byste ji měli udržovat neustále v čistotě, je nutné zvolit takové řešení kuchyňské linky a dalšího nábytku, aby bylo umožněno provést úklid na všech místech. V případě malé kuchyně https://www.gabon.cz/rubrika/kuchyne/male-kuchyne/ vyvstává otázka, jaký tvar by kuchyňská linka měla mít, aby splňovala veškeré vaše požadavky. V potaz musíte brát také množství kuchyňského náčiní a nádobí, musíte jej přeci mít kam uložit. Mnoho prostoru ušetříte, pokud si vyberete linku s vestavěnými spotřebiči. Ty totiž zabírají značnou část místnosti. Navíc taková vestavěná myčka nádobí ušetří nejen prostor, ale také spotřebu vody a váš čas.
Malá kuchyně

Typy kuchyní na míru

Dokonce i v malém panelákovém bytě je možné mít vysněnou kuchyň. Není nutné pořizovat si jen dvě skříňky a dřez. Kuchyně ve tvaru písmene U nebo L zvládnou odborníci navrhnout i do malých prostorů. Kuchyň ve tvaru U má tu výhodu, že získáte spoustu odkládací a pracovní plochy. Využijí ji zejména vášnivé kuchtičky a kuchtíci. Kuchyně ve tvaru písmene L je kompromisem mezi klasickou linkou a linkou předchozí. Odkládacího prostoru máte stále dost, ale zároveň ušetříte nějaký ten metr, kam můžete připevnit třeba sklápěcí jídelní stůl.

Pakliže potřebujete sestavit kuchyňskou linku na míru, neváhejte se obrátit na profesionální firmu kuchyně Gabon https://www.gabon.cz/.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.