Take a fresh look at your lifestyle.

Jak elegantně vyřešit stavbu střechy

Potřebujete novou střechu, případně rozsáhlou rekonstrukci? Vzhledem k tomu, že jde o práci, kterou se vyplatí vložit do rukou profesionálů, určitě se vám bude hodit tip na firmu přesně s touto specializací. Článek je určen nejenom pro majitele rodinných domů, ale i pro vlastníky činžáků a podobně.

Když stačí oprava

V mnoha případech není problém tak velký, jak se může na první pohled zdát. Zatékání může být způsobeno drobným problémem ve střešní krytině, takže stačí pouze oprava střechy. Odborníci posoudí, v jakém stavu je krytina i nosná konstrukce, a doporučí vhodné řešení. Kvalifikovanou a hlavně včasnou opravou však můžete předejít celé řadě dalších potíží, které by se následně nabalovaly. Součástí opravy může být také částečná rekonstrukce sloužící ke zlepšení vlastností, kdy je možné přidat například izolaci.

oprava střechy

Rozsáhlejší rekonstrukce

Hlavně při koupi staršího domu, který je určen k rekonstrukci, je důležité začít střechou. Až po jejím vyřešení se doporučuje přejít na další části a jednotlivé místnosti. Špatná střecha by totiž zmařila snahy o krásné bydlení klidně hned při prvním dešti. Rekonstrukce střechy si žádá profesionální zásah a výběr vhodných materiálů. Cena závisí na velikosti, členitosti a použitých nových materiálech. Střešní rekonstrukce může mít také více podob podle toho, jestli jde pouze o výměnu krytiny, či celé nové trámy a konstrukci.

Stavba nové střechy

Pokud potřebujete novou střechu, vsaďte na osvědčenou firmu. Střechy Praha mají každý rok na kontě více než 300 realizací a vyrábějí nejrůznější střechy na klíč. Kromě opravy a rekonstrukce nabízí také pořádné zateplení či pokrývačství. Veškeré informace najdete na webových stránkách a rozhodně jde o kontakt, který se vyplatí uložit si na později, protože nikdy nevíte, kdy bude oprava střechy potřeba.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.