Take a fresh look at your lifestyle.

Infrazářič jako designový doplněk

Poslední dobou se stávají infrazářiče nejen oblíbeným topidlem, ale také zajímavým designovým doplňkem v domácnostech. Sehnat je můžete v různých designových, barevných provedeních, která mohou buď minimalisticky zapadat do domu či bytu, nebo být jeho výrazným prvkem. Tím, že je můžete umístit do interiéru i exteriéru lze s nimi ozvláštnit jakýkoliv prostor.

Jejich hlavní funkcí je samozřejmě topení, které oceníte v mnoha situacích. Infrazářiče totiž již nejsou pouze přístroji, které znáte z panelákových koupelen, ale jsou to topidla, která využijete téměř kdekoliv.

Hlavní výhody infrazářiče

Málokteré topidlo má tolik výhod, včetně pozitivního vlivu na zdraví, jako infrazářič. Kromě samotného designu, kdy zařízení nepůsobí nikterak rušivě v interiéru, jsou infrazářiče tiché, bezpečné, nevíří prach, nespotřebovávají kyslík, snižují náklady na vytápění, poskytují okamžité teplo, představují ekologické, efektivní vytápění a jsou univerzální. Můžete je tedy používat jak v obytných prostorách, tak i venku na terase. Toho jistě využijete nyní na jaře, kdy ještě není takové teplo, ale vy byste si již rádi dali venku na verandě kávu nebo si něco dobrého ogrilovali. Právě proto je v tomto období nákup infrazářiče pro venkovní použití ideální. Tím, že poskytuje okamžité teplo, vás během chvíle zahřeje a vy si budete moci užívat ničím nerušenou zábavu s přáteli.

infrazářič

Pro jejich nákup hovoří také jejich bezpečnost. Přístroj je bezpečný na používání jak pro vás, tak i pro vaše děti. Pokud má například přístroj plně integrovanou bezpečnostní pojistku, při pádu se automaticky vypne. Největší výhodou infrazářiče je ale zcela jistě jeho pozitivní dopad na lidský organismus. O účincích infrazáření toho již bylo napsáno mnoho, tak jen v krátkosti lze zmínit to, že infrazářič pomáhá zvyšovat průtok krve, uvolňovat svalové napětí, zmírňuje bolest, snižuje stres a celkově posiluje imunitu. S málokterým topidlem budete mít pocit, že vás hřeje a ještě vám zlepšuje váš zdravotní stav.

Infrazárič fotka

Tip: Infrazářič není jediný moderní „spotřebič“, který má pozitivní vliv na vaše zdraví. Zejména s chronickými problémy vám může pomoci například čistička vzduchu či odvlhčovač. Pro více informací si přečtěte článek: Jak zlepšit zdraví moderními přístroji.

Zařízení vhodné pro restaurační provozy

Samozřejmě jsou infrazářiče vhodné nejen do domácností, ale také do kanceláří a podobných prostor. Často na ně narazíte v restauračních zahrádkách, právě proto, že poskytují rychlé teplo, a tím maximální komfort hostům restaurací.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.