Take a fresh look at your lifestyle.

Dopravní značky slouží všem

Primární úkol dopravního značení je řízení a regulace silničního provozu. Dopravní značky tu jsou pro naši bezpečnost.

Dopravní značení si můžete buď koupit, ale i krátkodobě či dlouhodobě pronajmout, a to například od společnosti Topznak. Nebo dodavatele značení vybírejte pod odkazem dopravní značení Praha.

Dopravní značení k prodeji

K prodeji společnost nabízí veškeré dopravní značení i s příslušenstvím stejně jako ostatní dopravní zařízení, zrcadla, retardéry, zpomalovací a vodící prahy, parkovací zábrany a sloupky či balisety. V klidu si projděte e-shop společnosti nabízející ke koupi většinu značení online.

Dopravní značení k pronájmu

Pronajmout si pak máte možnost veškeré přechodné dopravní značení včetně vodorovného, dopravní zařízení, plastová svodidla, lávky pro pěší a světelné signalizace.

Instalace dopravního značení

Společnost Topznak vámi vybrané dopravní značení samozřejmě doveze na místo určení a odborně nainstaluje. Součástí služeb je samozřejmě i následná deinstalace po vypršení smlouvy a uvedení komunikace do původního stavu.

Dopravní značení

Vodorovné dopravní značení

V nabídce společnosti Topznak je i aplikace tzv. vodorovného značení přímo na vozovku, ať již ruční či prostřednictvím strojové mechanizace. Jedná se o symboly pro vozíčkáře a osoby tělesně postižené, vyhrazená parkovací stání, žluté klikaté čáry, symbol Z9 na sloupech a rozích v podzemních garážích, čísla parkovacích stání a podobně.

Barva či stříkaný plast?

Vodorovné dopravní značení je možno aplikovat buď barvou jednosložkovou (bílou, žlutou, červenou, modrou a zelenou barvou), nebo ručně štěrkovanou dvousložkovou (bílou a žlutou). Další možností je strojně nanášený stříkaný bílý plast.

Obraťte se na odborníky

Rozdíly v jednotlivých technologiích doporučujeme konzultovat s odborníky, které najdete například na odkazu dopravní značení Praha.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.