Take a fresh look at your lifestyle.

Dětský nábytek musí splňovat speciální požadavky

Při zařizování dětského pokoje byste měli klást důraz hlavně na bezpečnost. Děti v zápalu hry nedomýšlejí důsledky, proto se úraz může stát velice rychle. Jaký nábytek by v dětském království neměl chybět a čemu byste měli věnovat pozornost?

Zaměřte se na masiv

Dětský dřevěný nábytek, který se nejčastěji v pokoji používá, se skládá z postele, skříně a psacího stolu. Na jeho výrobu bývá použit hlavně bukový nebo smrkový masiv, u něhož oceníte vynikající vlastnosti. Dětský nábytek z masivu je oblíbený díky ekologické nezávadnosti, dlouhé životnosti, odolnosti, praktičnosti a snadné údržbě.

Dětské postele vybírejte pečlivě

Ti nejmenší patří do postýlky, předškolákům se hodí kratší postel se zábranou, dospívající uvítají zvýšené lůžko s úložným prostorem. Pokud se zaměříme na postýlky pro miminka, nabízí se nám hned několik možností. Můžete se rozhodnout mezi klasickou dřevěnou variantou, proutěnou nebo cestovní postýlkou. V každém případě je nutné prověřit materiál, z něhož je vyrobena. Musí splňovat certifikáty týkající se zdravotní nezávadnosti, smí být ošetřena pouze takovými látkami, které neuvolňují žádné nebezpečné výpary.

Dětská postel se zábranou

Pro pohodlí těch nejmenších

O to se postará polštářkový mantinel do postýlky, jenž zabrání zbytečným úrazům dětí během spánku. Nejen, že plní bezpečnostní funkci, nýbrž také je vhodným dekorativním doplňkem dětského pokojíčku. Mantinel je vyroben ze 100% bavlny, proto je velmi příjemný k pokožce a též vydrží několikeré praní. Mantinely do postýlky jednoduše sladíte s ostatními lůžkovinami, které naleznete v internetovém obchodě Banaby. Naleznete zde jak holčičí, tak klučičí variantu, buď ve formě mantinelu samostatně stojícího, nebo složeného z polštářů. Mezi nejoblíbenější patří mantinelové zábrany sešité z jednotlivých kusů ve tvaru zvířat nebo domečků. Vše si můžete prohlédnout na Banaby.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.