Take a fresh look at your lifestyle.

Co patří do moderního obývacího pokoje?

Možná se vám to zdá jako hloupost, ale sladit všechen nábytek a dekorace v obýváku k obrazu svému není zrovna procházka růžovým sadem. Ne všichni jsou kreativní a mají smysl pro detail. Podívejme se na pár trendů, které jsou in!

Vsaďte na velké sedačky

Samozřejmě jen v případě, že nemáte garsonku. Věřte, že maličké pohovky nejsou v kurzu. Kvalitní sedací soupravy s tabletkami hrají prim! Prostorné a elegantní modely nabízejí dostatek místa k sezení, a navíc si na ně můžete i lehnout. Do oka padnou sedací soupravy rovné, do písmene L anebo U.

Design a barvy

Stylový nábytek do obývacího pokoje jistě patří, ale musí být dokonale sladěný s ostatními doplňky a dekoracemi. Nemá cenu kupovat věci postupně. Nejdůležitější je pořídit vybavení naráz. Jen tak se nebude lišit barevným odstínem ani provedením. Jednotný design je klíčem ke spokojenosti. Když si objednáte televizní stolek, vitríny a komody ve stejném duchu, dosáhnete dokonalosti. Neupínejte se jen na klasický hnědý nábytek. Vyzkoušejte například červenou, černou, bílou, pastelové barvy, kov, prosklení i moderní osvětlení.

Obývací pokoj

Držte se své vize

Do větších místností padnou jako ulité obývací stěny, kde lze umístit televizi i další elektroniku. Luxusní nábytek do obývacího pokoje může být vyroben z různých materiálů. Vedou MDF desky opatřené laminem, dýhou či lakem. Svou popularitu si drží i masivní výrobky. Nejkrásnější jsou trendy stěny s LED podsvícením a prosklením v moderních barevných variantách. Nepořizujte příliš vysoký model, protože se vám bude špatně utírat prach.

Konferenční stolek má stovky podob

Snad nejdůležitější je velikost a design konferenčního stolku. Ať už je oválný, kruhový či obdélníkový, myslete na to, že musí svými rozměry korespondovat s obývací stěnou. Zásadním požadavkem je dostatek místa pro občerstvení. Zaoblené rohy oceníte v případě, že máte malé děti. Prudce elegantní kousky s prosklením sednou do stylových domácností.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.