Take a fresh look at your lifestyle.

Chcete vybavit svou domácí dílnu? Začněte plechovým nábytkem

Pokud máte vlastní dílnu a rozhodli jste se udělat si v ní konečně pořádek, měli byste začít s úložnými prostory, kam si uschováte nejen nářadí, ale i spojovací materiály a další potřeby. U dílenského nábytku je kladen důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost, a proto je lepší zvolit přímo nábytek, jenž je označen jako dílenský než si do dílny dát starou rozviklanou skříň.

Široký sortiment dílenského nábytku nabízí společnost POLAK CZ, která se zaměřuje na výrobu dílenských ponků a stolů, plechových skříní, zásuvných skříní i šatních skříní. Stejně tak v jejím produktovém portfoliu najdete dílenské vozíky, skříně pro počítače či dělící materiál zásuvek.

Zlaté české ručičky

Všechen dílenský nábytek vzniká v moderní továrně v České republice, a tak máte záruku, že se vskutku jedná o ryze české produkty. Společnost má i vlastní vývojový segment, tudíž jeho nábytek prochází neustálými změnami, aby maximálně vyhovoval svým uživatelům. Dílenské – skříně i stoly nachází uplatnění v mnoha prostorech, nikoliv pouze v domácích dílnách. Jelikož jsou jednotlivé díly nábytku kompatibilní, je možné je různě kombinovat.

Vertikální skříně

Nabídka dílenského nábytku je široká

Společnost POLAK CZ má vskutku pestrý sortiment, a tak si na své přijdou všichni kutilové i řemeslníci. Potěší vás, že plechové – skříně i stoly – jsou bytelné, tudíž slibují dlouhou životnost. Zvládnou i náročnější pracovní podmínky. Pokud sháníte vybavení do šatny na dílně, žádný problém, POLAK CZ totiž vyrábí také šatní skříně a lavice.

V dílně nehraje hlavní roli design nábytku, ale jeho praktičnost a funkčnost, na což myslí i samotný výrobce POLAK CZ. Investice do dílenského nábytku se vskutku vyplatí, protože vám usnadní a urychlí práci. Pomůže vám nastolit pořádek v dílně.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.