Take a fresh look at your lifestyle.

Castorama v Polsku

Velká část nábytku i stavebních materiálů, které najdete na českém trhu, pochází z Polska, kde je ovšem koupíte až o polovinu levněji. Stále více Čechů proto zejména na větší nákupy do domácnosti vyráží do Polska, kde je jedním z velkých hráčů v prodeji potřeb pro dům a bydlení síť Castorama.

Kde najdete Castoramu

Aktuálně můžete na prodejnu Castorama narazit ve třech polských městech, kterými jsou Ratiboř, Těšín a Kališ. Zatímco nejbližší Těšín se nachází přímo na Česko-Polských hranicích, Kališ je od Česka vzdálený přes 200 kilometrů. Přesto i sem se mnohým Čechům vyplatí zajet, vzhledem k možnosti ušetřit desetitisíce především při nákupu kuchyňských linek či drahých sedacích souprav.

Sortiment v Castoramě

Konkrétní nabídku sortimentu včetně fotek a cen si můžete prohlédnout i na eshopu castorama.pl, který ale bohužel nedisponuje českou verzí, a tak musíte buď trochu rozumět polsky, nebo vsadíte na překladač. Obecně v nabídce Castoramy najdete nářadí, stavební materiály, věci pro zahradu, dekorace i nábytek. Na prodejně vám navíc vybrané produkty upraví či zpracují dle přání, ať už jde o míchání barev, přířez dřeva, střih koberců, krejčovské služby nebo ostření. Na eshopu pak kromě samotných produktů najdete i podrobné návody jak například správně provádět rekonstrukce, konstrukce i modernizace v interiéru, úpravy v zahradě či dekorování konkrétních prostor a také si pomocí online aplikace můžete navrhnout vlastní kuchyň či interiér kterékoliv jiné místnosti.

Nábytek

Nákup v Castoramě

Do Castoramy nemusíte zdaleka dojíždět autem. Pokud jste si výběrem jisti, nebo jde o drobnost, kterou nepotřebujete vidět na vlastní oči, není nic jednoduššího ne objednat zboží online přes eshop nebo dokonce telefonicky. K telefonické objednávce je ale potřeba znát šestimístné kódy položek z katalogu či eshopu. Možnost přepravy zde samozřejmě je, ovšem cena se liší dle vzdálenosti. Nakupovat navíc můžete i na splátky a to dokonce i bez navýšení, s Castorama kreditní kartou při splacení do 3 až 6 měsíců.

Další prodejny pro domov a bydlení v Polsku

Castorama samozřejmě není jedinou možností pro nákup stavebního materiálu, nářadí či nábytku, a to dokonce ani přímo ve městech, kde sama působí. Důkazem je třeba prodejna Salon Meblowy BASZTOWA v Ratiboři, jejíž sortiment je podobný Castoramě a můžete si ho prohlédnout i v eshopu, a to jak v polské, tak i v české verzi. Další možností je pak Salon Agata Meble, který nabízí nábytek i doplňky v řadě poboček po celém Polsku, nebo také prodejna Leroy Merlin, která nabízí kromě nábytku i stavební materiál. Za zmínku ale stojí i světoznámá Ikea, kterou najdete například v Katowicích, a jejíž ceny jsou zde u mnoha produktů nižší než v Česku.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.