Take a fresh look at your lifestyle.

Agata Meble

Ačkoliv by sousloví Agata Meble mohl být s přehledem pseudonym nějaké z hollywoodských hvězd, milovníci bydlení moc dobře ví, že jde o oblíbený polský obchod s nábytkem. Pokud také sháníte vhodný nábytek či dekorace do svého domu či bytu, a o Agata Meble jste doteď neslyšeli, dost možná je pravý čas na seznámení s jejich nabídkou.

Historie Agata Meble

Agata Meble není na trhu s nábytkem žádným nováčkem. Původně státní výrobní podnik vznikl v roce 1952. V období privatizace došlo k dynamickému rozvoji firmy a dnes najdeme v Polsku 23 velkoplošných salonů s pestrou nabídkou nábytku i doplňků, které jsou na prodejnách prezentovány i nápaditými instalacemi a ukázkami pokojů v různých stylech.

Sortiment

V nabídce Agata Meble najdete široký sortiment nábytku pro obývací pokoje, jídelny, kuchyně či ložnice. V plejádě dekorací a doplňků nechybí osvětlení, koberce, textil nebo nádobí. Na prodejnách přitom najdete produkty od více než 250 různých výrobců z Polska i zahraničí a k dispozici jsou zákazníkům i zkušení poradci a odborníci na nábytek, bytový design či projektování.

Kde najdete Agata Meble

Prodejny Agata Meble dohromady okupují plochu 180 000 metrů čtverečních, a to ve 23 různých prodejních objektech v Katovicích, Glivicích, Białymstoku, Bielsku-Bialé, Rybniku, Varšavě (Okęcie a Targówek), Vratislavi, Poznani, Lodži, Štětínu, Opolí, Kaliszu, Płocku, Gdaňsku, Krakově, Słupsku (patronátní salón), Wałbrzychu (patronátní salón), Rzeszowie, Lublinu, Čenstochov, Stalowa Wola, a v Rumi.

Kromě kamenných prodejen disponuje Agata Meble také e-shopempolštině i dalších jazykových mutacích, ve kterém můžete nejen nakupovat, ale také si prohlédnout inspirace pro realizace a kombinace interiérů. Doba dodání je přitom z e-shopu úžasných 3-8 pracovních dnů a část zboží doručuje prodejce dokonce bezplatně. Rozvoz ale bohužel probíhá prozatím jen na území Polska.

Agata Meble

Zákaznický servis

Agata Meble nabízí pestrou paletu výhod pro zákazníky. Jednou z hlavních jsou slevové akce, v rámci kterých může každý zájemce nakoupit nábytek či doplňky se slevami 20 až 50 procent. Pokud navíc nemáte hotovost rovnou k dispozici, můžete využít splátkového kalendáře sjednaného přímo v prodejnách Agata Meble. Jestliže nemáte k dispozici auto, nebo zkrátka jen oceníte, pokud vám někdo přiveze nákup až domů, můžete využít transportních služeb Agata Meble. Podobně je tomu pak i s instalací a montáží, kdy vám Agata Meble ochotně zajistí i složení nábytku u vás doma, odborníky s praxí. Cena montáže je přitom obvykle 5-8 procent z ceny daného kusu nábytku. Další výhodou je pak například infolinka, na které mohou zájemci získat odpovědi na své všetečné dotazy, a to každý všední den mezi 10. a 18. hodinou

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.