Take a fresh look at your lifestyle.

Moderní byt: tipy, co v něm nesmí chybět

Uvažujete nad pořízením nového bytu? Nebo rekonstruujete stávající bydlení a přemýšlíte nad tím, co do něj pořídit? Chcete moderní, praktický a útulný interiér?  Na trhu je dnes k dispozici mnoho moderních vymožeností, které vám mohou bydlení ulehčit a zpříjemnit. Co by tedy v moderním bytě nemělo chybět?

Moderní koupelna a WC

V koupelně trávíme poměrně hodně času. Ačkoli tato místnost je často jednou z těch nejmenších v bytě, při zařizování bychom se neměli vzdávat moderního vybavení. A stejně tak i WC. Nezáleží na tom, zda jsou tyto dvě místnosti oddělené nebo spojené do jedné. Čím si můžete pobyt zpříjemnit?

Podlahové topení

Podlahové topení je stále více oblíbené. Komu by se také líbilo v zimě po ranní sprše šlápnout na ledovou dlažbu. Topení má často časový spínač, takže si jednoduše nastavíte, v kolik hodin má začít topit a ráno už se v koupelně nebudete klepat zimou.

Topné žebříky

V koupelně se uplatní topné žebříky v každém ročním období. Ne každý má k dispozici balkon, a na dva mokré ručníky je zbytečné vytahovat velký sušák. Topné žebříky zabírají málo místa a zaručí vám, že budete mít vždy suchou osušku.

Bidet

V poslední době si bidety získávají čím dál větší oblibu. V mnoha evropských zemích je běžnou součástí koupelen stejně jako umyvadlo nebo vana. Pro hygienu je bidet naprosto ideální. Pokud máte málo místa, jsou k dostání kombinace WC s bidetem v jednom.

Moderní byt: jaké pomocníky do kuchyně?

Domácí pekárna

S domácími pekárnami jakoby se roztrhl pytel. V posledních letech prožívají svůj boom. Je to logické, chleba ze supermarketů je čím dál dražší, ale kvalita tomu neodpovídá. S domácí pekárnou si ho snadno vyrobíte doma, kdykoli se vám zachce.

Silikonový vál

Rádi pečete? Pak určitě víte, jak je někdy obtížné zbavit se zaschlého těsta na dřevěném vále. Rada je jednoduchá, pořiďte si silikonový vál. Je skladný, a velice dobře se udržuje. Stačí ho jen opláchnout, otřít a můžete péct dál.

Koš na třídění odpadu

Třídění odpadu je dnes běžnou součástí každodenního života domácností. Abyste nemuseli plasty a papír doma povalovat v krabicích nebo taškách, pořiďte si koše na třídění odpadu.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je část bytu, kde přijímáme své návštěvy a trávíme čas se svou rodinou. Moderní trendy se dostaly i do vybavení obývacího pokoje. Co je in a co byste si měli pořídit?

Samolepky na zeď

Nemáte možnost si zrovna nově vymalovat, ale chcete osvěžení pokoje? Není nic jednoduššího, než si pořídit některou z moderních samolepek na zeď. Seženete je v hobby marketu nebo na internetu.

Sedací vak

Kromě křesel nebo taburetků si můžete na sezení pořídit sedací vak. Přizpůsobí se jakékoli poloze vašeho těla, tudíž vás nebudou bolet záda ani z dlouhého sezení. K dispozici jsou v mnoha barevných i tvarových provedení. Určitě si vyberete ten, který bude ladit s vašim obývacím pokojem.

Diskuze, komentuj

Stačí vyplnit jen jméno. Email nemusíte zadávat.